Флізелінові обої

Сьогодні є великий вибір декорів інтер’єру. Обої — це найпопулярніший і відносно недорогий матеріал для оформлення стін приміщення. Обої бувають: паперові, вінілові, флізелінові, під фарбування та фотообої. Флізелінові обої — обої з матеріалу, який створений шляхом пресування тканинних та паперових волокон, які зміцнюються спеціальним речовинами.

 

Флізелінові обої є безпечними для здоров’я людей. Вони добре пропускають повітря та воду і не містять хімічних речовин, а також хлору, ПВХ і скловолокна.

Основні характеристики флізелінових обоїв:

  1. такі обої легко клеються і знімаються, не потребують попереднього просочення;
  2. флізелінові обої можна фарбувати;
  3. захищенні від стирання, добре миються ;
  4. флізелінові обої “прикривають” недоліки стіни і тріщини штукарурки;
  5. вони знижують шумопроникність приміщення;
  6. флізелінові обої мають тривалий термін експлуатації.

 

Флізелінові обої переважно виготовляються безбарвними. Це дозволяє самостійно їх розфарбовувати, тобто можна створювати оригінальні малюнки і декоративні елементи на стінах, не обмежуючи свою фантазію.

Процес поклейки флізелінових обоїв є достатньо легким. Такі обої можна клеїти на будь-які поверхні: бетонні, пластикові, дерев’яні. Основа, на яку клеємо обої, повинна бути зашпакльована та добре прогрунтована. Клеїти обої потрібно починати від вікна і вглиб кімнати. Клеєм намазується тільки підготовлену стіну. Товщина флізелінових обоїв дозволяє легко попадати в стики обоїв.

Для вдалої поклейки флізелінових обоїв потрібно використовувати спеціальний швидкорозчинний клей. Розводити клей потрібно строго дотримуючись інструкції.

Замовляйте високоякісні фотообої в нашому інтернет-магазині www.karna.lviv.ua

Також читайте:

 

Назад