Етапи виготовлення фотошпалер


Ми виготовляємо фотошпалери на замовлення, які максимально відповідають всім вимогам, побажанням і фантазіям замовників. Для цього ми маємо знаннями, досвідом, зв'язками з надійними постачальниками сировини і сучасним обладнанням. В результаті ви отримуєте полотно у вигляді яскравих, кольорових і навіть візуально об'ємних 3D зображень або фресок, якими можна прикрасити будь-яку кімнату вашого житла.


Вибір ескізу

Чарівні перетворення у вашому будинку за допомогою ресурсів нашої студії починаються з вибору зображення. Ви можете подивитися наш каталог, де представлені фотошпалери для спальні, дитячої кімнати, залу, кухні і приклади використання полотен в інтер'єрі.

Ми також працюємо з особистими фотографіями клієнтів, якщо знімки відповідають певним вимогам. Після оформлення замовлення починається трудомісткий, але завдяки сучасним технологіям досить швидкий процес створення фотошпалер або фрески на стіну.

У нашої багатої колекції професійних ескізів ви можете вибрати дитячі фотошпалери з мультгероя, хмарами, квітами, природою, відомими містами світу та їх пам'ятками, свійськими та дикими тваринами, абстракціями, підводним світом, романтичними сюжетами, космосом і багатьом іншим.
Вибір типу полотна

У нашому розпорядженні є кілька сучасних матеріалів, які перетворюють фотошпалери на стіну в зручний в експлуатації і довговічний декор приміщення. Це може бути традиційна паперова (для вінілових полотен) або тканная (для флізелінових виробів) основа.

Разом із замовником вирішується питання про те, що для нього є кращим. Так, фотошпалери для кухні або дитячої кімнати краще вибирати миються. На стіні або стелі спальні ефектно виглядатимуть полотна, які мають текстуровану поверхню.
Створення макету

Замовнику на узгодження надається макет, де вказані габаритні розміри, які матимуть фотошпалери для залу або іншого приміщення, а також місця стиків фрагментів малюнка. Після затвердження макета ви можете замовити у нас виготовлення кольоропроби.
Кольоропроба - етап не обов'язковий, але бажаний етап, який дозволить побачити, наскільки точно кольору ескізу будуть відповідати реальності, а також чи добре вони гармоніюють з обраної текстурою. Наприклад, вибираючи 3D-фотошпалери на стіну, ви зможете дізнатися, чи дійсно вони виявляться настільки ефектними, як ви очікуєте.
Нанесення зображення

Для друку ми використовуємо широкоформатний ультрафіолетовий принтер та спеціальні інтер'єрні UF-чорнило, які не володіють неприємним запахом і є повністю екологічними і безпечними. Ви сміливо можете використовувати фотошпалери з квітами та іншими зображеннями в декоруванні кімнати своєї дитини.

Сам процес друку віднімає зовсім небагато часу. Чорнило моментально висихають, забезпечуючи на поверхні виробу міцну плівку. Завдяки правильно підібраному вирішенню ескізу картинка виходить яскравою, чіткою і абсолютно не розмитою. Наприклад, вибираючи фотошпалери з містом або вулицею, ви зможете розглянути навіть силуети крихітних перехожих.
Ламінування

Цей етап являє собою створення на поверхні фотошпалер покриття, яке забезпечуватиме полотну довговічність, захищаючи його від впливу агресивних факторів зовнішнього середовища, зокрема вологи, сонячних променів, подряпин від кігтів тварин та інших механічних пошкоджень.
Нарізка та упаковка

Щоб підготувати готовий виріб до транспортування, а заодно полегшити замовнику подальше наклеювання фотошпалер на поверхню, ми виробляємо нарізку полотна в заданих інтервалах і формуємо рулони, які прибираємо в поліетиленові або паперові туби. Такий спосіб упаковки забезпечить максимальну збереження виробів в процесі доставки до споживача.

Тепер вам залишиться тільки наклеїти фрагменти полотна на стіну, створивши єдину картину. Ви можете діяти по інструкції, що додається або звернутися до нас, щоб ми викликали для вас професійного майстра.

Назад