Фотошпалери і розпис стін

У сучасному світі існує безліч прийомів і способів з оформлення стін в інтер'єрі. Проте, найчастіше, дизайнери в своїх проектах використовують розпис стін або фотошпалери. У чому принципова відмінність і за якими критеріями вибирати - давайте розберемося.

Розпис стін художниками - трудомісткий, дорогий, але в той же час творчий процес! Візьмемо, приміром, меблі ручної роботи або автомобіль, який збирали не роботи, а люди ... Безумовно, кожен хоче придбати унікальний товар, який був створений руками людини. Але не всі можуть собі дозволити ручний розпис для декорування стін в інтер'єрі.

 При виборі варіантів оформлення стін, дизайнери більшою мірою орієнтовані на бюджет проекту. І якщо говорити про розпису стін художником, то фотошпалери є прекрасною альтернативою як з бюджетною боку, так і за якістю виконання. Ручна праця завжди високо оцінювався. Крім цього, процес розпису стіни вручну - процес трудомісткий і займає багато часу, яким не завжди має замовник. Використання сучасних і якісних фотошпалер дозволяє економити кошти, скорочує час виконання замовлення і при цьому результат візуально нічим не відрізняється від розпису стін. Як приклад, за зразками з каталогу можна сміливо привести текстуру "ЖИВОПИС МАСЛОМ", яка сміливо займає своє законне місце в інтер'єрі і чудова в виконанні. Розпис стін художниками застосовується в одиничних випадках. Найчастіше це проекти в дорогих заміських будинках з певними вимогами замовника.

 Фотошпалери є прекрасною альтернативою розпису стін. Сучасні фотошпалери - продукт зовсім іншого вигляду і якості, ніж був 10 років тому. Технологія виробництва стала набагато складніше і детальніше, завдяки чому якість фотошпалер стало принципово іншим. Виробники зараз можуть запропонувати безліч різних варіантів виконання: від вибору матеріалу до способу нанесення чорнила. Вибір сюжету і матеріалу - важливий етап створення фотошпалер. Від цього залежить багато чого: чи впишуться фотошпалери в інтер'єр (це питання можна вирішити за допомогою візуалізації), чи будуть виконувати функцію зонування приміщення, чи вдасться за допомогою фотошпалер візуально збільшити простір і створити ілюзію присутності в тому чи іншому місці. Грамотні фахівці допоможуть Вам визначиться з сюжетом і підібрати матеріал. Основними критеріями послужать:

1. Функції, які повинні виконувати майбутні фотошпалери
2. Кімната, в яку плануються фотошпалери
3. Наявність юних художників в будинку, які зможуть "перетворити" полотно
4. Можливість механічних пошкоджень
5. Наявність тварин в будинку та ін.

Існує ряд обмежень для використання тих чи інших матеріалів в різних приміщеннях, але навіть це не є проблемою - додаткові послуги (покриття лаком, ламінація, монтаж за допомогою спеціальних матеріалів), які надають компанії-виробники, допоможуть вирішити і це питання.

У дизайнерських проектах досить часто використовую фотошпалери, особливо для громадських інтер'єрів. Це швидко, якісно, ​​красиво і бюджетно. А також - відмінний спосіб візуально змінити простір приміщення: розширити його, створивши перспективу за рахунок грамотно підібраного фотозображення. Крім цього за допомогою фотошпалер можна краще розкрити концепцію інтер'єру, підкреслити його функцію, задати атмосферу і настрій простору. Адже в якості зображення може виступати не тільки фотографія, а й графічний принт, логотип або будь-яке мальоване зображення. Досить рідко можна зустріти клієнта, який принципово хотів би використовувати розпис стін в якості оформлення. Так як цей вид декорування вимагає більшої кількості часу, майстерності, засобів, акуратною експлуатації, і, найчастіше, підсумковий результат не завжди радує замовника. А за допомогою фотошпалер можна легко уникнути всіх складнощів. Тому фотошпалери прекрасно підходять для оформлення як громадських, так і приватних інтер'єрів.

Отже, переваги, якими володіють фотошпалери:
- Кольоропроба
Саме за допомогою кольоропроби замовник заздалегідь може бачити, як саме виглядатиме сюжет, який він вибрав на певному матеріалі
- Передача кольору, матеріал, яскравість і насиченість фарб, відтінки кольорів.
- Кольорокорекція
Кольорокоррекция дозволяє замовнику підібрати саме те колірне рішення зображення, яке максимально підійде до інтер'єру і його власним уподобанням. -термін виготовлення Виробники фотошпалер виготовлять для вас комплект за 2-3 робочих дні!
- Монтаж
Змонтувати фотошпалери можна самим. Фахівці порекомендують Вам певний клей, а технологія приблизно та ж, що використовується при монтажі флізелінових шпалер.
-вартість
Одним з найбільш явних переваг є вартість. Ціна за фотошпалери в середньому 300грн. / М2 У той час, як середня вартість розпису стін становить 8000 грн. / М2
Фотошпалери - НЕ пережиток минулого, це мистецтво справжнього!

Назад