Фотошпалери Львів

Щоб отримати масу приємних вражень, необов’язково об’їздити весь світ. Досить поклеїти у себе вдома оригінальні фотошпалери. І приємні спогади про відпустку будуть присутні у вашому житті завжди, черпаючи енергію з яскравого зображення на стіні. І не треба далеко ходити за покупкою. На сьогоднішній день фотошпалери Львів пропонує гідної якості. І вибрати, вже повірте, є з чого!

Якщо ви живете у Львові, то ні що не стоїть на шляху перед оформленням заявки на виготовлення фотошпалер на замовлення.Все ж пару днів почекати зможе кожен. Інша справа, якщо ви з регіону. Чим далі знаходитеся, тим більше часу займе доставка.
Отже, з чого почати пошук якісного зображення на стіну? Звичайно, ж з Інтернету. Заходьте на сторінку будь пошукової системи і вводите в рядок: фотошпалери Львів. Через пару секунд перед вашими очима виникне все різноманіття компаній, що пропонують свої послуги. Тільки уявіть, як зручно: продавців багато, а замовник – тільки ви один! Ну чим не сервіс?

фотошпалери Львів виробляє як своїми силами, так і замовляє готову продукцію оптом за кордоном. А потім фотошпалери продаються вроздріб у нас в країні. До речі, Україна стоїть в одному ряду з світовими виробниками фотошпалер – Німеччиною і Голландією. Тому купити «нашу» продукцію буде і простіше, і дешевше.

Замовлення фотошпалер проводиться за двома алгоритмами:

  • Ви звертаєтеся в компанію, замовляєте або вибираєте макет, а потім вам його друкують;
  • Ви приходите в компанію вже зі своїм макетом.

Другий варіант технічно складніше. Сам підготовчий процес виробництва – не з простих. Та ще й узгодження на всіх етапах роботи забирає багато часу. Львівські дизайнери, як правило, володіють всім необхідним багажем знань, щоб замовник залишився задоволений роботою.
Нові технології роблять довговічнішими і якіснішими фотошпалери, Львів не відстає від прогресу і пропонує тільки самі оптимальні рішення для друку.

Щоб фотошпалериї були високої якості, потрібно відповідне обладнання останнього покоління. У виробництві використовуються екосольвентні чорнила. Вони більш стійкі до механічних пошкоджень і світла, ніж чорнило на водній основі. А це означає, що можна уникнути ще одного етапу – ламінування. До речі, без ламінування фотошпалери виглядають куди жвавіше! Немає цих настирливих вічних відблисків від джерел світла. Зображення ідеальне, незалежно від кута зору.

Ключовим чинником при виборі фотошпалер є їх текстура. Самі затребувані матеріали це вінілові фотошпалери на основі флізіліна і паперові фотошпалери. Останні славляться своєю різноманітною текстурою. Відповідно до цього, фотошпалери Львів пропонує наступні основи для текстурованого матеріалу:

  • Льон;
  • Сатин;
  • Шовк;
  • Великий пісок;
  • Штукатурка.

Кожен з цих варіантів має своїми неперевершеними якостями. Але всі вони надають фотошпалерам додаткову виразність. Підкреслюють індивідуальність і природність. Такі матеріали, безумовно, дорогі, але вони довговічні і презентабельні.

Важливим якістю цих шпалер є пожежобезпечність. Стійкість перед механічним впливом і вологою – за замовчуванням.
До речі, фотошпалери мають значну вагу на ринку оздоблювальних матеріалів не тільки тому, що вони яскраві і незвичайні. Саме стіни займають основну частину житлового простору. Не дарма ж люди вигадують усілякі приказки. Наприклад: «сидіти в чотирьох стінах», «хоч на стіну лізь». А все тому, що стіни хвилюють і лякають нас на підсвідомому рівні. Так, що нічого не повинно стояти на шляху до перетворення стін.

Варіанта всього два. Килими і фотошпалери Львів пропонує у величезній кількості. Тільки килими – хороші пилозбірники, та й влітку з ними жарко. А ось фотошпалери завжди на сторожі свіжості і чистоти.

Але, вибираючи фотошпалери, а точніше сюжет для них, потрібно розуміти, що витрати можуть варіюватися. Ось, наприклад, стандартна висота стель – 2,6 метра. Відповідно, без високоякісного знімка тут не обійтися. Його доведеться купити через фотобанк. Таким чином, заплатити потрібно буде дизайнеру за обробку макета, фахівцям за переддрукарську підготовку, безпосередньо друк та доставку. Хоча фотошпалери Львів обіцяє доставити за пару годин і зовсім безкоштовно.

Але всі ці клопоти, лише приємна суєта перед чудовою подією – обклеюванням стін фотошпалерами. Адже ви отримуєте чудову можливість, прокидаючись милуватися світанком, навіть якщо за вікном вже опівдні. Пити каву навпроти Ейфелевої вежі, навіть якщо ви живете у Львові. Відпочивати після важкого робочого дня на березі теплого моря.

Безумовно, фотошпалери не під силу замінити реальність, але ж іноді нам потрібно так мало, щоб відчути себе щасливими. Так що яскраві кольорові картини на стінах – хороший спосіб підняти собі настрій.

Також читайте:

Назад