Фотошпалери на кутову стіну

Сьогодні практично всі чули про те, що правильно підібране зображення на фотошпалерах або фресці дозволяє істотно перетворити інтер'єр, оптично розширити приміщення і візуально надати додатковий обсяг простору. Це працює і на плоскому просторі однієї стіни. Якщо ж ви задіюєте під фотошпалери дві суміжні стіни через кут, ефект буде ще більш вражаючим.

Ви запитаєте, що може бути відповідним сюжетом? Та все що завгодно!

Наприклад, вид з відкритої тераси на морське узбережжя, вимощена каменем стара середземноморська вуличка, що потопає у квітах,  вид з повітряного бунгало, що стоїть на березі блакитного моря серед буйної тропічної рослинності.

Фотошпалери можуть бути не тільки на стінах, але і, наприклад, на дверях шафи-купе. У такому випадку кутова панорама нічного міста служить соковитим акцентом в інтер'єрі і виглядає так, як ніби ви дивитеся на місто через шибку.

Якщо ви не хочете драйву, то спокійну і розслаблюючу атмосферу створять види природи: безкраї морські простори, особливо прекрасні на заході або світанку, лісові водоспади та інші не менш красиві сюжети.

Ви сумніваєтеся, чи буде це гармонійно виглядати у вашому приміщенні? Не варто витрачати час даремно - просто звертайтеся до нас! Заміряйте ширину і висоту передбачуваних фотошпалер по кожній стіні і вишліть нам заявку будь-яким зручним способом.
З вами працюватиме команда професіоналів. Досвідчений менеджер уважно вислухає ваші побажання, креативний дизайнер з прекрасним смаком підбере найкращі варіанти зображень і покаже вам на візуалізації, яким чудовим може стати ваш інтер'єр! Не забудьте, що і монтаж готового проекту краще здійснити силами умілих фахівців, швидко і якісно, ​​саме так, як працюють наші монтажники

Назад