Фотошпалери «Сакура» - японська гостя в сучасній квартирі

 Зображення сакури стане прекрасним доповненням інтер'єру, виконаного в стилі японського мінімалізму. У цьому випадку зображення дерева в цвіту стане саме тією деталлю, яка зможе надати житлу атмосферу душевного тепла. Прекрасно виглядає як одна єдина квітуча гілочка, так і дерево, вкрите ніжно-рожевими квітами.

 Останнім часом серед дизайнерів спостерігається стійка тенденція до запозичення окремих елементів або цілих течій культур інших народів. Тому дизайн, виконаний у японському стилі, зараз не рідкість. Він відрізняється суворої лаконічністю, відчуттям простору і спокою. Японській культурі чужа східна розкіш. Часто виникає питання - як правильно облаштувати простір, щоб східний мінімалізм не перетворився на аскетизм, і замість душевного спокою не навіював тугу.

 Фотошпалери стануть найбільш оптимальним вирішенням даного питання. Вони прекрасно будуть гармоніювати з навколишнім оточенням, в той же час будуть нести яскраво виражену смислове навантаження. У Японії квітуча сакура - це символ юності та весняного розквіту. Вона асоціюється з відродженням до життя. Дизайн з сакурою навіватиме спокій, але не тужливий, а радісне весняне. У такій кімнаті завжди буде приємно знаходитися, і в ній пануватиме гармонія.

 Підбираючи фотошпалери «Квітуча сакура», слід звернути особливу увагу на колірну гамму стін, де передбачається розмістити зображення. Ніжно-рожевий відтінок квітучої гілочки може загубитися на тлі чітко вираженого малюнка шпалер або стін, що мають яскравий колір. Найбільш ефектно виглядають фотошпалери «Дерево сакури» з ніжними квітами на поверхнях, де переважають світло-сірий, білий або, навпаки, шоколадний, іноді чорний колір. Оформлена подібним чином кімната набуває стильний вигляд.
Тому, якщо ви наважилися прикрасити своє житло і надати йому особливий стиль, фотошпалери стануть тим відсутнім елементом, який додасть приміщенню закінчений гармонійний вигляд.

 Творча студія "Karna" пропонує вам великий вибір виробів в даному стилі. У нас можна купити фотошпалери із зображенням дерева або гілки сакури, а також зображення її кольорів. Всі вироби виготовляються з високоякісного матеріалу, що має більшу міцність і відмінні експлуатаційні властивості. Замовлення буде виготовлений без передоплати в максимально короткий термін - за два дні.

Назад