Фотошпалери в басейн


У сучасному ритмі життя дуже важливо підтримувати себе в спортивній формі. Все більше людей відвідують фітнес центри та спортивні клуби, в тому числі і басейни. Як створити затишну атмосферу в приміщенні басейну.

Ні для кого не секрет, що власникам фітнес-клубів у боротьбі за кожного клієнта необхідно не тільки підтримувати сервіс на належному рівні, але і створювати дизайн приміщень таким чином, щоб відвідувачам захотілося туди повертатися знову і знову. Один з найефектніших способів створення потрібного настрою - використання фотошпалер в дизайні простору.

Однак, класичні фотошпалери не рекомендується використовувати у вологих приміщеннях, тому вони не стійкі до перепаду температур і підвищеної вологості. Але ця проблема має рішення! Наша студія пропонує відмінну альтернативу класичним матеріалами для фотошпалер - синтетичне полотно для інтер'єру. Цей інтер'єрний матеріал виготовлений з поліпропілену, має відмінну передачу кольору і чудові експлуатаційні властивості. Матеріал ідеально підходить для всіх приміщень, особливо для тих, де є висока вологість і можливі перепади температур.
Давайте розглянемо найпопулярніші сюжети для обрамлення басейну.
Безумовно, логічним продовженням води є природа. Це може бути ліс, поле, берег моря. Морські пейзажі - це безпрограшний варіант. Подібний сюжет візуально розширює простір і створює ілюзію присутності в певному місці. Атмосфера фітнес-центру стане набагато свіжіше і приємніше.
   
Не сумнівайтеся, що в спортклуб, де на стінах тропіки з яскравими зеленими листочками на деревах, а в басейні тепла, м'яка вода, клієнтам захочеться повернутися і не раз!
Давайте робити навколишні нас інтер'єри незабутнім

Назад