Фотошпалери в кухню

 Ефектні інтер'єри з фотошпалерами можуть бути реалізовані в будь-якому стильовому напрямку. Різноманіття сюжетних ліній, варіативність і якість відтворення декоративних виробів роблять фотошпалери дружнім дизайнерським інструментом. Грамотно підібрані фото зображення привносять в інтер'єр приміщення шарм і гармонію, підкреслюють інтимність і романтичність обстановки, налаштовують на позитивний лад, сприяють релаксації.

 Панорама нічного міста, фото зображення міських визначних пам'яток, неординарні абстрактні сюжети, фотографії космічної тематики хвилюють уяву, сприяють пофантазувати і помріяти. Каталог зображень "Карна" представляє Вашій увазі якісні фото зображення, на тему - фотошпалери в інтер'єрі. Фото зображеннями з даного розділу можна сміливо декорувати інтер'єр фотошпалерами на стіну, (фото зображення високої якості), постерами, фресками на стіну і т.д. Комбінація колоритних і модних фото зображень передбачає ретельний вибір предметів меблювання, аксесуарів, текстилю.

 При декоруванні приміщення для відпочинку бажано уникати контрастних фарб і перевантаженості в композиції. Ефектні фотошпалери із зображенням широких проспектів, площ, хмарочосів, маленьких вуличок під старовину, затишних фотошпалер європейських вуличок, архітектурних пам'яток і пейзажів старовинних замків зачаровують своєю незвичайною красою. Особливо гарні об'ємні фотошпалери, нанесені на стіну приміщення. Часто, для зміни сприйняття простору застосовують фото зображення з перспективою: наприклад, зображення аркад і сходів європейських вуличок. Фотошпалери в приміщенні досить практичне рішення, їх не складно клеїти самостійно і завжди без особливих зусиль можна замінити. Крім цього прийому, існує ще безліч креативних рішень для інтер'єру приміщення в сучасному стилі.

 Одним з таких рішень може стати декор фотошпалерами стін в приміщенні своїми руками, дізнатися більше про який можна з даної статті. Жодного підлітка не залишать байдужим флуоресцентні фотошпалери з тривимірним фото зображенням. У декорі спеціального підсвічування об'ємні сюжети виглядають напрочуд красиво і загадково. Хлопчаків привертають фото зображення комп'ютерної, автомобільної, спортивної тематики, фотошпалери хижих тварин і міських пейзажів. Дівчаткам ближче романтичні і ніжні сюжетні лінії: закохані на тлі морського пейзажу, композиції квітів, кадри з улюблених кінофільмів.

 Фотошпалери на одну стіну приміщення, несучі потужну декоративне навантаження, розташовують на одній стіні. В не частих випадках залежно від цільної концепції декорування допускається продовження проекції на поблизу лежачу стіну або стелю. Стіна, на якій розміщують фотошпалери в приміщенні, повинна не погано проглядатися і бути вільною від поличок, картин та інших декоративних елементів (виняток - стилізовані світлові рішення у вигляді ламп і бра).

Назад