Фотошпалери в інтер'єрі

За останній час фотошпалери на замовлення придбали велику популярність, адже вони здатні перетворити будь-який інтер'єр і внести «родзинку».

Фотошпалери існують на ринку досить тривалий термін і не виходять з моди, що пояснюється їх актуальністю та неординарністю незалежно від тенденцій або пори року. Сучасна графіка і багатство колірної гамми дозволяють вибрати підходящий варіант для оформлення квартири або офісу. Вибір зображень різноманітний: чорно-біла графіка, візерунки, пейзажі, абстракція - кожен підбере собі щось до душі. Відсутність обмежень дає можливість реалізувати самі незвичайні дизайнерські проекти та рішення.

Технології виготовлення фотошпалер не стоять на місці і постійно вдосконалюються, щоб вони якомога довше радували нас своєю жвавістю і яскравістю. Фотошпалери виготовляються шляхом нанесення малюнка методом фотодруку на папір. Поверхня зображення може бути матової або глянсової, гладкою або шорсткою.

3D фотошпалери для стін не втрачають своїх властивостей навіть після досить тривалого терміну експлуатації, дуже прості у догляді і використанні. Але як і у будь-яких шпалер, у фотошпалер є свої недоліки: вони нестійкі до сильних механічних пошкоджень, сильному перепаду температур, небажано застосовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Детальніше про інтер'єр і про те, як вибрати фотошпалери, ми поговоримо в наступній статті.

Стаття про вплив кольору на людину. Даються практичні поради щодо вибору правильного кольору фотошпалер.
Світлі тони малої і середньої насиченості розсовують простір, роблять кімнату просторіше і прохолодніше. Яскраві і темні, навпаки, зменшують. Тому, наприклад, фотошпалери для коридору не повинні бути темних тонів.
Теплі кольори (жовтий, червоний та оранжевий) - затишок і життєрадісність. Холодні кольори, наприклад, фіолетові, блакитний, синій, зелений - строгість і спокій.
Насичений колір сильно впливає на настрій і відчуття людини. Змішані і малонасичені кольору, навпаки, чинять слабкий вплив.
Фотошпалери для спальні
Теплі тони: приглушений оранжевий і червоно-бордовий, золотистий, бежевий. Уникайте темно-коричневий. Вони діє як снодійне і викликає позіхання. Яскраво-зелений теж не підійде - агресивний колір, який сприяє розвитку безсоння і охолодженню близькості між подружжям.
Фотошпалери для кімнати відпочинку
Колірна гамма спокою й умиротворення. Підійдуть кольору, наприклад, слонової кістки з оливково-зеленим бордюром, відтінки сірого та коричневого, блакитний, зелений.
Фотошпалери для кухні
Вибрати світлі кольори. Наприклад, світлі синьо-зелені тони або світло-блакитні допоможуть створити відчуття простору і прохолоди. А атмосферу затишку - теплі неяскраві кольори. Віддавайте перевагу пастельно-сірому, розоватому, небесно-блакитному, слонова кістка.
Фотошпалери для дитячої кімнати
Чистий світлий колір, наприклад, небесно-блакитний, блискучо-жовтий, оранжево-жовті колірні тони. Ці кольори подобаються малюкам. Важливо створити гарне енергійний настрій. Уникайте великого яскравого орнаменту, інтенсивного фіолетового і червоного, відтінків холодного синього.
Фотошпалери для кімнати старшокласника
Сині спокійні тони допоможуть знизити розумовий і фізичне напруження, відрегулювати дихання старшокласника. Це правило не діє, якщо вікна кімнати виходять на північ!
Фотошпалери для робочого кабінету
Коричневі, стримані сірі тони з гранатовим, золотистим, срібним або тютюновим орнаментом.
Фотошпалери для спортивного залу
Віддавайте перевагу радісною, яскравому забарвленню. Створіть атмосферу бадьорості і гарного тонусу.
Їдальні, кафе, заклад громадського харчування
Тільки не білий колір! Він погано впливає на апетит. Уникайте червоний. Якщо в закладі продається алкоголь, то може збільшитися кількість бійок і скандалів серед відвідувачів.
Довіряйте своїм смаком, а якщо він Вас раптом підведе, то наші дизайнери завжди допоможуть Вам ненав'язливим радою. :)

Назад