Фотошпалери в вітальню - створіть затишок

Вдало підібрані фотошпалери в вітальню - прекрасний спосіб створити приємну атмосферу в кімнаті для всієї родини. Тут немає обмежень по яскравості кольорів і колірній гамі, як в спальні або дитячої, однак існують певні правила вибору шпалер, яких варто дотримуватися. Найголовніше - підбір відповідних кольорів. Холодні кольори підходять для сонячних приміщень, теплі - для темних. Чим світліше приміщення, тим темніше можуть бути стіни, і навпаки.
Якщо інтер'єр кімнати виконаний в яскравих кольорах, то фотошпалери в вітальню можуть бути чорно-білими, в однотонному інтер'єрі добре виглядають яскраві шпалери. Кольори шпалер і меблів, а також інших предметів інтер'єру, повинні або збігатися, або контрастувати - залежно від того, якого ефекту ви хочете досягти.

Загальний стиль кімнати безпосередньо впливає на вибір зображення для фотошпалер у вітальню. Класичні інтер'єри припускають безліч деталей, дорогі натуральні матеріали, в них добре виглядають шпалери теплих тонів з орнаментами, старовинними географічними картами, фресками.
Якщо кімната виконана в стилі мінімалізм, в ній будуть прекрасно виглядати шпалери з великими зображеннями предметів, квітів і фруктів. Підійдуть сюди і абстрактні малюнки, і дизайнерські шпалери.
Підходящі фотошпалери в вітальню з сучасним інтер'єром - це пейзажі, предмети архітектури, зображення тварин, різні орнаменти, абстракції, триптихи.
Фотошпалери в вітальню можуть бути надруковані на основах з різною текстурою.

Назад