Вибираємо фотошпалери для кухні

Ви задумали ремонт і не знаєте як зробити його оригінальним і не таким як у всіх? А особливо як зробити так, щоб ваша кухня поєднювала і стиль, і практичність? Для кожної жінки дуже важливим є затишок на кухні, який має створювати домашню атмосферу та відчуття комфорту. Адже це місце, де ви проводите багато часу і тому хочеться поєднювати приємне з корисним. Для цього при створенні дизайну вашої кухні, окрім кухонних меблів слід враховувати дизайн стін.

Типовим є оформлення стін на кухні керамічною плиткою завдяки своїй практичності. Та оскільки це не завжди створює затишок та комфорт, вдалим вибором будуть фотошпалери для кухні. Завдяки широкому вибору шпалерів на сьогоднішній день і досягненні високого технологічного рівня розробок, є можливість підібрати шпалери відповідно до стилю, розміру кухні, а також вашого смаку. Елітні шпалери для кухні повинні мати декілька критеріїв, на які слід звертати увагу.

При виборі фотошпалер для кухні слід пам'ятати про те, що кухня - місце, де ви маєте справу із жиром, різного роду плямами, димом, тому шпалери для кухні мають бути, перш за все, практичними. Практичні шпалери для кухні – це шпалери, які мають легко митися, бути паронепроникними і не впитувати запах. Вибираючи гаму кольорів Ви можете керуватися своїм смаком. Шпалери для кухні можуть бути як у світлих тонах, так і в темних, та звісно гармоніювати з вашими кухонними меблями. А також слід не забувати, що світлі тона зроблять візуально ваше приміщення більшим, якщо є у тому потреба, а якщо у вас велика кухня, то ви можете собі дозволити і темні тона. Кольори здатні впливати на ваш настрій, тому обирайте ті кольори, які вам до вподоби.

Отже, ще раз наголосимо на головних вимогах при виборі шпалерів для кухні:

  • Вологостійкість.- оскільки це є кухня, то ви часто зіткнетися з потребою миття шпалерів, тому врахуйте цей нюанс при покупці шпалер.

  • Паронепроникливість.- кухня приміщення, де постійно ви маєте справу з жиром та парою, тому важливо, щоб шпалери за певний час не вздулися і вам не прийшлося знову мати справу з таким словом як "ремонт".

  • Світлостійкість більшості кухня - це світле приміщення куди потрапляє багато сонячних променів, тому важливо, щоб шпалери не вигоріли і не змінили свого кольору.

  • Плотність -цей пункт не слід недооцінювати, адже ви розумієте, що шпалери для кухні можуть мати багато механічних пошкоджень різними кухонними приборами чи навіть через ваше часте перебування у цьому приміщенні.

Гарні фотошпалери для кухні можуть поєднюватися і з керамічною плиткою на стінах, де знаходиться робоча зона, а та частина стін, поруч з якою ви проводите час зі своєю сім'єю за столом, може бути покрита шпалерами. Таке поєднання може візуально поділити вашу кухню ніби на два приміщення, створюючи гармонію і доповнюючи один одного. Ви можете зробити просто фон для ваших меблів або відділити вашу кухню від робочої зони за допомогою шпалер. Фотошпалери для кухні можуть стати ізюминкою у вашому інтер'єрі.

Практичні фотошпалери для кухні можуть використовуватися не лише для стін. Їх можна використовувати у зоні фартуха над робочою зоною. Тут можна доповнити оформлення за допомогою великих зображень різного роду предметів, які мають відношення до кухонної тематики.

Якщо ви хочете використати яскраві шпалери для кухні, то ними можна виділити цілу зону, а якщо хочете наклеїти шпалери з великим зображенням, то у такому випадку варто зробити це лише на одну стіну, щоб не перенаситити у такому випадку кухню, а закцентувати ту чи іншу зону. Фотошпалери, до прикладу, допоможуть створити гарну ілюзію і візуально збільшити простір. Гарно виглядатиме інтерєр, коли колір кухонної фурнітури і колір малюнку на шпалерах будуть збігатися, при тому плавно переходячи один в одне.

Неординарні фотошпалери для кухні дивитимуться з малюнками з натюрморту, із горнятками та зернами кави, які створюватимуть відмінний апетит та гарний настрій вам, вашій сім’ї, а також вашим гостям.

І не забувайте, що при виборі сучасних фотошпалер для кухні, слід враховувати думку і побажання всієї сім’ї, адже Ви проводитимете там багато часу за обіднім столом разом зі своєю сім’єю, тому потрібно зробити так, щоб затишок і комфорт панував для всіх її членів.

Замовити фотошпалери для кухні можна на karma.lviv.ua

Також читайте:

 

Назад