Вибираємо фотошпалери для спальні

Однією з найважливіших кімнат у нашому домі є спальня. Адже, як стверджують вчені, на сон припадає третя частина нашого життя. Запорукою хорошого самопочуття є здоровий і міцний сон, від якого на пряму залежить наш настрій, бадьорість і внутрішній спокій. Тому інтер’єр спальні є надзвичайно важливим, оскільки там ми починаємо і завершуємо свій день, тому хочеться створити якомога спокійнішу і приємнішу атмосферу.

Хорошим вибором при створенні дизайну стін стануть гарні шпалери для спальні. Зараз існує надзвичайно великий вибір шпалер, які можна підібрати у будь-яку із кімнат. При виборі шпалер для спальні слід звернути увагу на фотошпалери які допоможуть передати стиль, в якому хочете зробити інтер’єр, а також колір та візерунок.

 

Рекомендації

Щодо вибору кольору, то тут все на пряму залежить від смаку господаря. Вибирати гаму кольорів потрібно таку, з якою ви себе будете почувати комфортно. Відтінки персикового, кремового, оливкового, ніжно голубого – типові кольори, які використовуються для кімнати відпочинку. Ці кольори не здатні втомлювати і швидко набридати, а також буде легко підібрати меблі під таку кольорову гаму.

Не рекомендується обирати шпалери для спальні у надзвичайно насичених кольорах, навіть якщо ви є прихильником цих кольорів, оскільки вони можуть негативно впливати на психіку і швидко надокучати. Хоча це лише рекомендації, і колір, який для одного є яскравим, для когось може здаватися не таким насиченим. А також не слід забувати, що для активних людей часто палітра блідих кольорів може викликати навіть відчуття роздратованості.

Орієнтуватися потрібно також на такий фактор, як кількість сонячного проміння, яке потрапляє у кімнату. Якщо вікна виходять на сонячну сторону, то краще буде віддати перевагу холодним кольорам для того, щоб балансувати потік сонячного світла. Відповідно, якщо у спальню не потрапляє багато сонячних променів, то необхідно обирати теплу гаму – жовтий, пісочний, бежевий.

Сучасні шпалери для спальні можуть бути як однотонними, так і містити візерунок. Тут можна фантазувати відповідно до стилю, в якому бажаєте бачити спальню кімнату. Фотошпалери для спальні можуть містити будь-який візерунок, наприклад: пейзажі, квіти, абстракції, зображення різного роду предметів. Та не слід забувати декілька правил візуалізації:

  • якщо у кімнаті низька стеля, то варто віддати перевагу шпалерам, які містять вертикальні полоси, адже тоді це допоможе «видовжити» вашу спальню і висота здаватиметься набагато більшою;

  • маленькі візерунки зменшують простір, тому шпалери для спальні з такими орнаментами не підходитимуть під невелику площу;

  • великий візерунок може створювати відчуття тиску, тому це слід враховувати, так як ми ведемо мову про шпалери для спальні, де відбувається відпочинок.

 

Однотонні шпалери для спальні також можуть служити гарним варіантом для того чи іншого інтер’єру. Вони додадуть спальні відчуття затишку та комфорту. Такі шпалери підійдуть під будь-який стиль меблів, роблячи на них акцент. Поєднати елітні шпалери для спальні можна з різним декором. Це може бути гарна картина, стильна лампа чи якась антикварна річ. Гарним варіантомє оформлення трьох стін однотонними шпалерами, а стіни, де знаходиться ліжко, яскравими фотошпалерами або шпалерами з візерунком. Таким чином, можна виділити місце відпочинку і поділити кімнату на певні сектори.

 

Стилі оформлення інтерєру фотошпалерами

Відповідно до вибраного стилю, можна підібрати кольорову гаму і візерунок. Під такий стиль як хай-тек підійдуть фотошпалери, які матимуть чорно-білу гаму. Дуже часто саме такі стильні шпалери для спальні оформлять ніші чи відділять одну стіну від іншої.

Для кантрі-стилю можна підібрати однотонні фотошпалери в блідих природніх кольорах. Також можливий дрібний візерунок, до прикладу, квітів, але також у неяскравих тонах, щоб зберегти природність і натуральність.

Для японського стилю буде вдалим поєднання червоно-чорної гами, а також все те, що імітуватиме дерево або бамбук. Або за основу взяти бежевий колір і оформити елементами дерева.

Для етнічного стилю оформлення можна підібрати світлу гаму фотошпалер для спальні, а саме – білий колір. Він гарно буде поєднуватися зі світлими меблями і створюватиме візуально спальну кімнату більшою і просторішою. Ніжні фотошпалери для спальні створять гарну атмосферу у кімнаті.

Найголовніше створити в уяві стиль, який бажаєте відтворити у своїй спальні і підібрати приємну палітру кольорів. Оскільки на ринку існує великий вибір, можна з легкістю підібрати фотошпалери для спальні на свій смак і гаманець. Створіть собі приємну атмосферу, яка буде тішити кожного ранку, коли ви прокидатиметься і даруватиме бадьорість на весь день.

Замовити шпалери можна у нас на сайті karna.lviv.ua

Також читайте:

 

Назад