Фотошпалери в дитячу кімнату

Фото надіслане вдячним клієнтом

 

          Для своєї дитини батькам хочеться зробити все найкраще. Батьки дбають про їх розвиток, зовнішній вигляд, розваги, відпочинок. Місце де дитина проводить багато часу також має бути затишним і комфортним для дитини. Більше всього дитина проводить час у дитячій кімнаті, яку зараз можна оздобити дитячими фотошпалерами.

         Фотошпалери дають можливість урізноманітнити інтер'єр дитячої, прикрасити стіни улюбленими героями та казковими місцинами. Психологи радять як найчастіше міняти інтер'єр дитячої кімнати , щоб інтер'єр відповідав природному розвитку дитини. За допомогою фотошпалер це зробити дуже легко і відносно не дорого.

           Впершу чергу при виборі фотошпалер потрібно опиратися на їх екологічність, стійкість до вологи а вже потім на власні вподобання. Дуже важливо, щоб дитина відчувала себе комфортно в своїй кімнаті. Великий вплив на його розвиток і психологічний стан надає колір стін. Правильно вибрані шпалери для стін можуть зробити дитячу кімнату набагато затишніше. Дитина перестає бути тривожною, якщо відчуває затишок. Це щось, що поки не усвідомлюється їм на свідомому рівні, але малюк з ранніх років відчуває обстановку навколо себе.

          Вік дитини важливий при виборі кольору шпалер. Перші два роки життя впливають на подальший розвиток. Для дитини в цьому віці бажані м'які і непомітні кольори, тому фахівці радять пам'ятати про це, коли ви обираєте шпалери для дитячої.

         Шпалери для дитячої — дітям до 4 років: у цьому віці малюк цікавить майже усім що попадає в її поле зору. Обов'язково потрібно вибрати миючі шпалери, на вініловій основі які збережуть оригінальне зображення, також потрібно обрати світлі тони шпалер.

            Дітям від 4 до 12 років можна дати волю фантазії, оскільки дитина вже сама починає приймати рішення. В нашому каталозі є великий вибір анімаційних героїв, тваринок, красивих пейзажів. Вибираючи шпалери для дитячої кімнати віддавайте перевагу відтінкам рожевого для дівчинки, або синього для хлопчика. А ось такі кольори як жовтий або зелений може бути хорошим вибором для нейтральної кімнати.

           Всім відомо, що колір шпалер впливає не тільки на емоційну складову самопочуття, але й безпосередньо на фізичний стан. Одні - піднімають настрій, тішуть дитину, а інші, навпаки, посилюють дратівливість і нервозність. При виборі кольору шпалер у дитячу кімнату враховуйте темперамент своєї дитини, тому що кожен з кольорів залежно від темпераменту вашого маляти буде діяти на нього особливим чином. В науці навіть є метод, який за допомогою кольорової гами сприяє поліпшенню здоров'я, і ​​називається він «хромотерапією».

         Білий колір - знімає стрес, позбавляє від депресії, У шпалер білого кольору лише один недолік - швидко брудняться.

         Блакитний колір - допомагає для профілактики інфекцій, при хворобах суглобів, жовтяниці, при різних опіках, харчової алергії і розладах печінки. Блакитний колір також дуже ефективний у боротьбі з хворобами слизових і порушеннях сну. Шпалери в дитячу краще вибрати ніжно блакитні, це створює сприятливий фон в дизайні кімнати.

        Синій колір - в дитячій допомагає в боротьбі з лихоманкою, вірусними інфекціями, при мігрені, прискореному серцебитті, астмі та порушеннях сну. Проте якщо приміщення зробити однотонним і насиченим, то воно вийде гнітючим.

        Помаранчевий колір - рекомендується для профілактики хвороб дихальної системи, а також при хворобах ендокринних залоз, стравоходу і селезінки.
Зелений колір допомагає при різних порушень в серцево-судинної системи та артеріального тиску. Цей колір сприяє зняттю душевного хвилювання і збудження, полегшує аритмію. Також допомагає зняттю втоми очей та усунення головного болю.
        Червоні шпалери візуально зменшують розмір кімнати, тому краще вибирати шпалери з яскраво червоним малюнком або смугою. Однак червоного кольору не повинно бути багато, оскільки він надає збудливий ефект на нервову систему.

Наша компанія пропонує якісні екологічні фотошпалери які довго будуть зберігати насичений колір та є стійкими до волоки. Ми з радістю допоможемо вам підібрати потрібний інтре'єр для дитячої кімнати.

 

Також читайте:

 

 

Назад