Вибираємо фотошпалери для вітальні або залу

Вітальня є кімнатою, в якій проводять багато вільного часу, а найголовніше – тут приймають гостей. Кожному господареві хочеться справити якомога краще враження, тому цій кімнаті приділяють багато уваги. Здебільшого саме вітальня є найбільшою і найпросторішою кімнатою у квартирі чи будинку.

Вдалим вибором при оформленні вітальні буде використання фотошпалер. За допомогою них можна виразити будь-який стиль, який бажає господар, а також з легкістю поєднати з різними меблями чи аксесуарами. Фотошпалери для вітальні відображатимуть не тільки обраний стиль, але повинні створювати атмосферу відпочинку. Оскільки у вітальні проводиться час дозвілля, вечори після важких робочих буднів, то ви маєте створити затишок і максимально сприятливе середовище для відпочинку. А також однією з головних функцій цієї кімнати буде приймання гостей, тому оформлення має бути таке, щоб радувати око і господарів, і гостей. І тут вам у допомозі стануть шпалери для вітальні.

Сучасні шпалери для вітальні – це широкий вибір шпалер, за допомогою яких можна втілити в реальність задуми найвибагливішого господаря. Насамперед, потрібно вирішити, який стиль та яка палітра кольорів прикрашатимуть стіни вітальні. Щодо стилю, то тут вибір лише за вами: класичний, хай-тек, японський, англійський, абстрактний і т.д.

Класичні шпалери для вітальні покажуть витонченість смаку. Таке покриття стін найчастіше має спокійну гаму, яку можуть доповнювати строгі візерунки. Такі орнаменти стають лише доповненням до палітри кольорів, а не виділяються з-поміж них, плавно переходячи у створення цілісного дизайну. Попри стримані форми та лінії, такий стиль відображає відчуття розкоші та багатства. Шпалери для вітальні у такому стилі ніколи не вийдуть з моди, не дивлячись на створення щоразу нових ультрамодних напрямків.

Фотошпалери для вітальні в англійському стилі досить поширений варіант. Потрібно лише зазначити, що такий стиль вимагає приміщення правильної форми з високими стелями. Для англійського стилю більш характерний червоний колір, хоча допускаються і світла, і темна гама. Головним атрибутом є дерево, особливо надається перевага темним породам. Можливий варіант такого поєднання, коли низ обшивається деревом, а верхня частина обклеюється фотошпалерами.

Навіть якщо приміщення вітальні є невеликим, не слід забувати про різні хитрощі, за допомогою яких можна приховати деякі дефекти. Наприклад, зробити висоту стелі візуально більшою можна, замовивши гарні фотошпалери для спальні з малюнком у вертикальну полосу . А от шпалери з великими візерунками «крадуть» простір кімнати, тому краще уникати покупки таких шпалер у маленьке приміщення. Але, якщо такі шпалери вам до вподоби, то можна використати їх на одній із стін, таким чином зробивши на ній акцент.

Кольорова гама фотошпалер

Якщо говорити про кольорову гаму, то шпалери для вітальні можуть бути виражені у будь-якому кольорі, який буде приємним для господарів вітальні. Це може бути як яскраві та насичені кольори, так і бліді та світлі відтінки. Світлі фотошпалери для вітальні зроблять приміщення просторим та приємним. Темна гама кольорів візуально зменшить кімнату, тому не перестарайтеся, якщо приміщення є невеликим. Якщо обирати темні незвичайні шпалери для вітальні, то ними можна обклеїти стіну за телевізором чи над диваном. Це виглядатиме акуратно та, водночас, і оригінально, коли інші стіни оформлені у світліших тонах.

 

Окрім стилю та кольору, при виборі шпалер для вітальні, слід також керуватися наступними показниками. Фотошпалери для вітальні мають виділятися щільністю і міцністю, оскільки ця кімната призначена для прийому гостей. Також слід звертати увагу на те, щоб шпалери можна було з легкістю помити при потребі. Світлостійкість шпалер для вітальні також є однією із потреб, якщо вікна виходять на сонячну сторону.

Врахуйте модні тенденції , якщо бажаєте йти у ногу з часом. Але мода диктуватиме завжди свої правила, та вони не завжди будуть співпадати із уподобаннями покупців. Через це ми рекомендуємо створювати атмосферу, яка є сприятливою для кожного зокрема, адже вам проводити час у вашій вітальні і тому зробіть свій відпочинок максимально комфортним.

Замовити шпалери можна у нас на сайті karna.lviv.ua

Також читайте:

 

Назад