Фото шпалери для кухні

Фотошпалери для кухні: фото інтер’єрів та поради щодо вибору

Є бажання зробити кухню оригінальною, нестандартною, але дуже красивою і затишною? Неповторним колоритом наповниться кухонний простір, якщо ви виберете для свого куточка якісні фотошпалери.

Фотошпалери в інтер’єрі кухні зараз пропонують всі відомі дизайнери. Широкоформатними постерами на всю стіну хваляться багато публічних людей. Чим ми гірші?

Фотошпалери для кухні: як вибрати

Ніхто вже й не пам’ятає, що наприкінці минулого тисячоліття фотошпалери були символом несмаку і міщанства. Сучасні фотошпалери ніяк не можна порівнювати з їх далекими предками, сьогодні – це якісний матеріал.

 

Купити фотошпалери на кухню можна готовими в будівельному магазині, а можна навіть замовити за власними ескізами. З сучасними технологіями друку можна повторити будь-який, що сподобався вам малюнок, головне, щоб зображення на ньому було якісне, чітке.

 

Якщо з вибором малюнка і основних кольорів на ньому можна визначитися, керуючись власним смаком і думкою всіх членів сім’ї, то як розібратися в певних властивостях різних видів фотошпалер і які найкраще підходять саме для кухні?


Будемо розбиратися: які фотошпалери на стіну на кухню вибрати доцільніше:

Практичність

Фотошпалери для кухні випускаються такими, що їх можна запросто мити. Якщо вони на основі вінілової або флізеліновій – купуйте, не сумніваючись. На упаковці треба уважно прочитати всю інформацію про конкретний вид матеріалу. Виробники завжди вказують максимально багато відомостей про свій продукт.


Вибирайте ті, де вказано, що при друку використовувалися водостійкі барвники. Малюнок від вологого прибирання не попливе, крім цього – такі фарби стійкі до вицвітання, вигорання. Практично: фотошпалери будуть служити довгий термін і їх можна буде при необхідності мити миючими засобами.

Безпека

А чи безпечні вибрані фотошпалери для кухні – місця, де вся родина збирається разом і проводить дуже багато часу, де вологість і температура повітря набагато вище, ніж в інших приміщеннях? Якщо на стінах будуть неякісні оздоблювальні матеріали, то в умовах підвищеної вологості стане можливим виділення в повітря шкідливих сполук.

Не робіть покупку, якщо не розібралися, яке чорнило використовувалися для нанесення малюнків. Консультанти можуть пропонувати все, що завгодно, але ви уважно вибирайте, щоб було лише чорнило з ультрафіолетовим затвердінням.

У першу чергу вони безпечні для людей і тварин, не піддаються негативному впливу. Стійкість і міцність – основні властивості фотошпалер, покритих друкованими фарбами з УФ-затвердінням.

Колір фотошпалер для кухні

Про поєднання кольорів в дизайні інтер’єрів, про вплив конкретного кольору на психіку на нашому сайті є кілька статей. Рекомендації дизайнерів і психологів щодо вибору квітів для кухні – найсуворіші.

Всі предмети, оздоблювальні матеріали, меблі, штори впливають на апетит, точніше їх колір. Якщо в сім’ї є люди з надмірною вагою, нехай будуть тільки холодні відтінки. Можливо, що вони зможуть пригальмувати їх апетит.

І навпаки: є бажання, щоб все доїдати і всі просили ще добавки? Теплі, але неяскраві відтінки – найкращі для цього: помаранчевий, жовтий, персиковий, кораловий, бежевий, ніжно-червоний. З такими квітами на вашій кухні завжди буде добродушна атмосфера.

Слід уникати різких, кричущих, дуже яскравих фотошпалер для інтер’єру кухні. Не забувайте, що настрій вашої сім’ї буде дуже залежати від того, серед яких кольорів і відтінків вони будуть жити.

Яким повинен бути сюжет у кухонних фотообоїв

Найпоширеніший класичний сюжет для кухні – накритий стіл, кошик з продуктами, фруктові натюрморти, хліб, булки і колосся, незліченна кількість банок з варенням. Даний малюнок відразу вказує, що для спальні він не годиться. Він універсальний – його можна рекомендувати до всіх стилів сучасних інтер’єрів, буде чудово виглядати з будь-якими меблями та посудом.

Всі продуктові сюжети – милі, викликають позитивні емоції, допомагають розслабитися після роботи, але у них є один істотний недолік. Вченими доведено, що всі побачені людьми картини підсвідомо віддзеркалюються так, ніби вони брали в них участь.

Всі намальовані рум’яні пиріжки і булочки можуть по-справжньому шкодити струнким фігурам. Ось це і називається – «їсти очима». Всім охочим схуднути: треба купувати тільки нейтральні фотошпалери в кухню.

Кухня – не просто місце, де людина тільки харчується. Під час вживання їжі включаються всі органи чуття. Чи буде добра атмосфера, якщо наклеїти експериментальний модний сюжет? Професійні дизайнери цим часто страждають. Іміджу в кімнаті додасться, але чи буде затишно в ній перебувати?

Абстрактні, незрозумілі сюжети, фрагменти, насичені жорстокістю або брутальністю добре виглядають в галереях, але не в домашній обстановці.

Найкращі фотошпалери в інтер’єрі кухні, фото не дасть збрехати – нейтральні. Від них не може виходити негативу, з ними не потрібно прискіпливо підбирати інші елементи дизайну. Є багато цікавих нейтральних сюжетів, з якими ваша кухня миттєво перетвориться, стане стильною і красивою.

Уважно розгляньте всі фото інтер’єрів кухонь, вони вам обов’язково допоможуть зважитися на вибір конкретних фотошпалер. Не бійтеся експериментувати – оживіть кухню, зробіть її сучасною та затишною.

 

 

Також читайте:

Назад