Як клеїти фотошпалери

Інструкції з нанесення фотошпалер. Всі мотиви фотошпалер вибрані так, що їх можна обрізати з усіх боків, не змінивши загальне враження, вироблене ними.

1. Підготовка основи. Стіна або двері повинна бути підготовлена ​​точно також як для наклеювання шпалер: видалити стару папір, промити основу водою. Масляна фарба повинна бути зчищена, шорсткості видалені, отвори або щілини, якщо такі є, зашпакльовані.

2. Підготовка клейового розчину. Використовуйте клей для шпалер (40 гр. На літр води), який розбавляється водою так, щоб він не був дуже рідким.

3. Підготовка перед приклеюванням. Перший рулон фотошпалер визначає результат виконаної роботи в цілому. Тому треба клеїти з великою точністю. Ми рекомендуємо Вам відзначити положення першого аркуша зверху зліва. Для цього Вам потрібен схил, лінійка і олівець, щоб можна було дуже точно визначити, де буде ця перша частина фотошпалер. Після того як Ви зробили позначку на стіні. ретельно нанесіть клей на перший рулон рівномірними мазками, особливо стежачи за тим щоб краї були добре промазани. Будь ласка не складаються намазаний клеєм рулон навпіл. І не залишайте занадто надовго цей рулон під впливом клею (макс. 1-2 хв.)

4. Приклеювання. Рулони клеяться з перекриттям 2 мм. Вирівнюйте нижній край фотошпалер по проведеній лінії. Розгладжуйте рулон зверху вниз і від середини до країв. Перевіряйте також рукою, чи не залишилося під шпалерами повітряних бульбашок. Обережно: якщо рулон зісковзнув або приклеївся косо, відокремте його від стінки і швидко приклейте знову.

5. Висихання. Висихання повинно тривати відносно довгий час. т.к. швидке висихання може привести до утворення тріщин на самих фотошпалерах. Тому треба працювати при кімнатній температурі 20 градусів С. Взимку необхідно опалювати кімнату, нехай навіть небагато. Перш за все слід тримати зачиненими вікна, щоб не було протягу.

Важливі зауваження

1. Будь ласка, не працюйте без провітрювання і при температурі не більше 20 градусів С.

2.Ми намагаємося шляхом цілеспрямованого контролю за якістю випускати бездоганний товар. Невеликі колірні відмінності обумовлені технічними умовами. Але якщо все-таки виникає привід для претензій, ми просимо Вас встановити цей перед початком роботи, тому ми не можемо нести відповідальність за витрати, пов’язані з приклеюванням.

3. А тепер ми бажаємо Вам задоволення в роботі з фотошпалерами і радості від Вашого нового придбання.

 

 

Також читайте:

 

Назад