Який колір буде на фотошпалерах?


Чи буде колір на фотошпалерах в залі відповідати кольору фотографії на моніторі? Так, це ми можемо гарантувати. Інша справа, що впевнені ви, що Ваш монітор показує саме правильний колір?

Адже навіть якщо монітор коли-небудь налаштовувався фахівцем, цілком можливо, що налаштування згодом були збиті дитиною, колегою і ким завгодно, для цього достатньо було повернути коліщатка настройки яскравості / контрастності, які є практично на кожному моніторі, і всі колір "пішов". Та що говорити, і сам монітор з часом т.зв. "сідає", тобто яскравість і насиченість кольорів знижується.

Так що ж робити, щоб дізнатися справжній колір фотографії і відповідно фотошпалер? Звичайно, найправильніше було б запросити фахівця для налаштування монітора, але на жаль, це не швидко і небезкоштовно, а значить нам з вами такий варіант не підходить. Ми можемо впоратися з проблемою двома способами:

1. Програма Abobe Gamma, яка допоможе вам налаштувати ваш монітор, виходячи з вашого суб'єктивного сприйняття кольору. Вам потрібно буде лише повертати коліщатка настройки монітора і вибирати потрібні кольори мишею. Звичайно, ні про який професійною точності настройки тут не йдеться, але в 99% випадків нам такий варіант цілком підійде, і серйозних помилок кольору не буде.

2. Якщо для вас має серйозне значення, якого кольору буде те чи інший фрагмент на фотошпалерах, наприклад, пелюстка квітки, ліхтар, вікно, що завгодно, рекомендуємо замовити цветопробу. Кольоропроба - це друк зменшеного варіанту Ваших фотошпалер в трьох відтінках кольору; її вартість, деталі виготовлення і доставки уточнюйте у менеджера.

Назад