Фотошпалери зі свого фото

Фотошпалери, чому це класно!
    Є така приказка, що на колір і смак товариш не всяк. Ось і в нашому випадку вона справджується. Річ в тому, що незалежно від зображення яке наноситься на шпалери ціна на шпалери не змінюється, фотошпалери не стануть дорожчими через те, що на них кращий малюнок, чи відтінок який Вам більше пасує до інтерєру кімнати, або насиченіший фон і кращий контраст. Знаючи про це кожен хоче щоб в нього в дома було найкраще. І тут фантазія гуляє на повну бо варіантів безліч. Заходиш в інтернет і перед тобою моря, океани, пляжі, квіти, рослини, тварини, автомобілі, літаки, знаменитості, еротика і т.д. і т.п.
    Враховуючи те, що друкувати фотошпалерифотошпалери з власної фотографії можна на багатьох мактеріалах таких як холст, пісок, іній, венеція, льон, гладь чи кисть варіантів оформлення інтерєру збілшується в рази. Але це не все, замовляючи шпалери на замовлення перед тобою постають варіанти обробки зображень такі як чорно-біле, сепія, дзеркальне відображення або навіть підбір необхідного відтінку під стиль інтер'єру та Ваші вподобання. Маючи такий арсенал можливостей Ваш інтер'єр змушений засяяти з новою силою та стати елементом Вашої гордості.


Де взяти фото для шпалер?

        Першим ділом постає питання де шукати фото і яке воно має бути. Якщо Ви професійний фотограф і у Вас є таке фото, все просто. А якщо ні то тоді ясна справа в інтернеті, бо ж де його ще брати, тим більше, що і ця стаття для користувачів інтернету написана і Ви її знайшли.
В першу чергу потрібно переглянути каталоги студій фотошпалер, на цих сайтах досить багато красивих фотографій а найголовніше, що вони в відмінній якості, безкоштовні та підходять для друку якнайкраще.
    Якщо все переглянули і нічого Вам до душі не лягло потрібно шукати через Google > Зображення. Але тут не все так просто. В першу чергу треба виставити параметр "розмір" у вкладці інструменти пошуку на рівні більше ніж 10 мегапікселів. Ось тепер можна вводити пошукову фразу і шукати фотошпалери. Звісно тут зображення безкоштовні, вибір великий але і якість деяких фото, зазвичай саме тих які підходили б у Ваш інтер'єр, бажає бути кращою :)
Постає питання що робити? Не біда, є в запасі безпрограшний варіант, але нажаль платний. Сайти з фотографіями, або їх іще називають фотобанки. До них відносять dreamstime.com, shutterstock.com, 123rf.com та багато інших. На цих сайтах зручний пошук та попередній перегляд. Красиві фотошпалери надрукувати з таких фотографій можна, навіть треба. Придбати такі фото для шпалер можна через інтернет , з дому, в Штати їхати не треба і гроші за малюнок везти також не треба, достатньо мати карточку VISA або MasterCard. Коштують такі фотографії не дешево від 5 до 40$ за зображення необхідного розміру.
      Щоб не думати і не переживати, що гроші з карточи з'їсть а омріяного фото Вам на пошту не пришле, можна звернутися з цим проханням до професіоналів які з радістю Вам це фото придбають, при потребі зроблять фотокорекцію, надрукубть взірець та виготовлять фотошпалери для стіни. Ще бувають такі випадки, що добре було б з двох фото зробити одне, обєднати певні елементи, зробити фотомонтаж. Звісно це не проблема і у студії фотошпалер є для цього кваліфікований дизайнер.
    Заплативши якихось 135 грн за мерт шпалер через 2 дня Ви отримаєте повнорозмірні, широкоформатні шпалери, їх Вам привезе кур'єр додому, або самі зможете забрати, якщо Ви зі Львова завітавши до нас в студію. Тепер справа за малим, правильно їх поклеїти і насолоджуватися своїм творінням та хизуватися перед друзями та знайомими. Фотошпалериї з власного фото це ексклюзив, чи не так?

Також читайте:

 

Назад