Обої для стін

      Кожен хто мріє про затишне, красиве та зручне житло підходить до вибору оздоблювальних матеріалів надзвичайно прискіпливо. Це природньо оскільки житло це середовище яке вас оточує продовж тривалого часу. Повертаючись додому після напруженого робочого дня, пробок на дорогах кожен прагне розслабитися та отримувати лише приємні емоції від перебування в затишній оселі.
      Вибираючи матеріали для оздоблення кожен звертає увагу на їх практичність, довговічність та якість. Саме до таких матеріалів для оздоблення стін є обої. Обої зручні в поклейці, легко миються, мають великий вибір фактур та кольорів.

Фото обої для стін

      Особливе місце серед великого різноманіття обоїв для стін займають фото обої. Дизайн приміщення набуває нового значення. Прагнучи передати своє бачення дизайну кожен може підібрати для себе фото обої для стін на свій смак. Такі обої виготовляються на вініловій основі, легко клеються та миються. Будь яке зображення яке припало до вподоби та бездоганно вписується в ваш інтер'єр можна нанести на обої для стін.

Як підібрати обої для стін?

        Оскільки кожна кімната в будинку чи в квартирі має своє функціональне призначення то і обої для стін можуть бути різними. Для дитячої кімнати можна підібрати обої для стін з анімаційними чи казковими персонажами які так подобаються малечі, для підлітків можуть підійти обої для стін з знаменитостями, автомобілями, військовою технікою чи наприклад обої на спортивну тематику.
        Вибираючи обої для стін спальні варто звернути увагу на пейзажі, абстракції, мистецтво в пастельних кольорах. Квіти, природа чи пляжї якнайкраще підійдуть для вітальні. Такі обої для стін збільшують простір кімнати, додадуть їй кольорового відтінку, та відчуття аромату та свіжості. Для кухні існує великий вибір обоїв з зображенням іжі та напоїв.
      Все частіше фото обої для стін використовуються для оздоблення інтерє'рів ресторанів, кавярень, торгових центрів салонів краси та офісів, надаючи таким інтерєрам бездоганного фірмового стилю. Такий інтерє'р надовго запамятається відвідувачам та буде приємно нагадувати про вас ще довго.
         Ще одним важливим аргументом на користь фото обоїв є їх ексклюзивність. Такі обої для стін виготовляються лише для вас згідно ваших розмірів та ваших ескізів. Такі обої виготовляються тільки в одному примірнику лише для вас. Окрім малюнка можна обирати і фактуру обоїв. Друкуємо на фактурі холст, пісок, класік, іній, венеція, льон, гладь, кість.

Як замовити обої для стін?

         Оскільки полотна обоїв мають ширину 130 см то і швів на стіні буде обмаль. Термін служби вінілових обоїв понад 10 років протягом яких вони не втрачають яскравого та бездоганного вигляду.
         Замовити обої для стін можна в нашій студії. Каталог зображень обоїв для стін налічує понад 2000 варіантів згрупованих за розділами. Якщо ви не підберете необхідного зобаження на нашому сайті то ви можете завантажити своє, або замовити зображення з каталогів платних фотографій. Ми з задоволенням придбаємо такі фото для вас та надрукуємо обої для стін згідно цих фотографій.
    Виготовляємо обої для стін протягом 2 днів та відправляємо в будь-яке місто України курєрською службою.
Замовити обої для стін можна тут. www.karna.lviv.ua

Також читайте:

Назад