Шпалери у кімнату

Коли набридає буденна обстановка у квартирі і хочеться щось змінити на більш сучасне та неординарне, ми зустрічаємось із таким словом як «ремонт». Для кожного він наводить не зовсім приємні спогади та враження. Але тим не менше, можна уявити собі, як виглядатиме квартира чи будинок після ремонту – і все стає на свої місця. Перш ніж затіяти зміни у своєму житлі, слід намалювати собі в уяві картину того, в якому стилі ми хочемо бачити ту чи іншу кімнату. Завдяки великому вибору шпалер можна втілити в реальність будь-який задуманий стиль. Обої у кімнату підійдуть навіть найвимогливішим господарям.

Отже, перед покупкою шпалер потрібно визначитися зі стилем та гамою кольорів відповідно до функції, яку має виконувати кімната. Оскільки кожна кімната потребує індивідуального стилю та повинна бути витримана у певній палітрі. Гарні обої у кімнату зроблять стиль вишуканим та зі смаком.

Якщо ми говоримо про спальню, то слід звернути увагу на те, що саме у цій кімнаті ми починаємо і закінчуємо свій день. Тому за допомогою шпалер у кімнату потрібно створити таку атмосферу, в якій буде приємно прокидатися та починати новий день. Психологи рекомендують оформлювати спальну у світлих тонах, які мають заспокійливий ефект. Але тим не менше спальня може бути і в темному кольорі, якщо цей колір вам до вподоби і ви почуваєте себе з ним комфортно. Часто навіть для активних людей палітра зі світлих кольорів може викликати відчуття роздратованості.

Обої у кімнату відпочинку, тобто у вітальню, потрібно обирати із особливим підходом. Окрім того, що там ми проводимо свій відпочинок після щоденних буднів, у цій кімнаті ми приймаємо гостей. А який господар не бажає справити якнайкраще враження на своїх гостей? Хорошим вибором є класичні обої у кімнату відпочинку. По-перше, вони виконані у стриманій гамі та мають строгі лінії і форми, а, по-друге, їхньою перевагою є те, що вони завжди залишаються у моді, незважаючи на створення різних ультрамодних напрямків.

Якщо ми говоримо про обої у кімнату дитячу, то тут власні вподобання не слід ставити на перше місце. Потрібно звернути увагу на якість шпалер, тобто на їх екологічність та на вологостійкість. Якісні обої у кімнату дитячу є надзвичайно важливим моментом при виборі. Адже дитина найбільше часу проводить у дитячій, де має бути створена батьками найсприятливіша для неї атмосфера. Обираючи колір, слід враховувати темперамент дитини, тому що той чи інший колір у відповідності до темпераменту, буде мати різний вплив на малюка. Одні кольори будуть заспокоювати дитину, а інші, навпаки, сприяти роздратованості та поганому настрою.

При виборі шпалер у кімнату слід керуватися кількома правилами:

-          колір стін повинен бути світліший від підлоги, але при тому темніший від стелі;

-          при поєднанні кількох кольорів, один з них завжди має бути домінуючим;

-          світлі шпалери в кімнату візуально збільшують простір;

-          якщо вікна кімнати виходять на сонячну сторону, то слід надати перевагу холодним кольорам, щоб балансувати потік сонячного світла;

-          якщо у кімнату не потрапляє велика кількість сонячних променів, то оформлення кімнати краще робити у теплих тонах – бежевий, пісочний, жовтий;

-          обої у кімнату з горизонтальними полосами приховають дефекти низької стелі і візуально зроблять кімнату вищою

Важливо, щоб колір шпалер підходив до кольору меблів. Якщо меблі старі та неоригінальні, то головний акцент слід зробити на стінах. А якщо у вас сучасні та неординарні меблі, то шпалери слід підбирати у світлих тонах, щоб не надавати стінам такої уваги.

Сучасні обої у кімнату гарно дивляться у комбінованій формі. Можна проявити гарну фантазію і поєднати кілька видів шпалер. Наприклад, зробити темний фон за допомогою шпалер на стіні, де знаходиться телевізор. Або закцентувати у спальні зону відпочинку чи у дитячій місце робочої зони дитини. Один з кольорів має бути яскравіший чи мати якийсь візерунок, який буде виділятися з-поміж решти стін. Вдалим також буде варіант поєднання фотошпалер. У такому випадку ними оформлюють стіну, вільну від меблів.

Обої у кімнату будуть чудовим вибором ще й з тої точки зори, що вони прослужать не один рік. Це важливо, оскільки ніхто не хоче мати справу із частими ремонтами. Елітні Обої у кімнату стануть ізюминкою дизайну і нададуть інтер’єру стиль та затишок.

Також читайте:

 

Назад