Передоплата чи ні?

Ми живемо в світі комп'ютерних технологій і багато потреб реалізуємо через інтернет: слухаємо музику, дивимося фільми, купуємо квитки в кіно, продукти та побутову техніку. Не є винятком і така сфера як ремонт і дизайн. У нашій компанії ви можете вибрати зображення за вашим смаком і замовити для інтер'єру своєї квартири ексклюзивну фреску або фотошпалери по вашим індивідуальними розмірами. Наші клієнти - не тільки москвичі, але жителі багатьох міст по всій країні і за кордоном. У цій статті хочеться торкнутися теми довіри клієнтів нашої компанії і, зокрема, попередню оплату замовлення.
При виникненні питання про способи оплати деякі клієнти побоюються робити передоплату, вважаючи, що ми їх можемо обдурити. Звичайно, їх можна зрозуміти, так як шахраїв вистачає всюди. Як же відрізнити сумлінну компанію від інтернет-шахрая? Розглянемо деякі обов'язкові ознаки надійності інтернет-продавця, яким наша компанія відповідає на 100%.

1. Якість сайту. Шахрайський сайт - це як правило дешевий, сирий, неякісний сайт, з неякісним контентом. Зробити хороший магазин з гарним функціоналом, контентом і унікальним дизайном вимагає вкладень чималих коштів. Ми в співпраці зі студією Артемія Лебедєва розробили відмінний новий сайт і постійно працюємо над його поліпшенням.
2. Контакти. На нашому сайті зазначено реальні контакти, куди ви завжди можете зателефонувати і приїхати. Ви можете оформити замовлення в салоні і забрати замовлення самовивозом звідти.
3. Відгуки. Ми одні з перших в нашій країні почали виготовляти фотошпалери за індивідуальними розмірами, накопичили багатий досвід у цій справі і придбали величезну кількість вдячних клієнтів і постійних партнерів. Відгуки про нашу роботу ви можете подивитися на нашому сайті або на будь-якому іншому незалежному ресурсі.
4. Способи оплати. Ви можете вибрати різні способи оплати за Вашим бажанням, у тому числі оплата по виставленому рахунку або квитанції. Там вказані наші реквізити. Ви завжди можете перевірити їх реальність у відповідних органах.
5. Укладення договору. За бажанням замовника ми висилаємо договір на виготовлення фотошпалер. У договорі вказані всі реквізити фірми, він підписаний директором.
6. Ми не змушуємо відразу оплачувати. Попередньо ви обговоріть з нашим менеджером всі деталі замовлення, включаючи зображення, варіанти оплати і доставки. Тільки після цього ми виставимо вам рахунок на оплату.
7. Власна служба доставки. У нас є власна кур'єрська служба для доставки замовлень по Москві і Підмосков'ї. У цьому випадку ми довіряємо нашим клієнтам і виготовляємо замовлення після отримання підтвердження від клієнта. Оплата відбувається при отриманні замовлення. Тому звертаємо увагу мешканців регіонів - ви завжди можете залучити до отримання замовлення своїх московських родичів або друзів з оплатою замовлення при його отриманні. Ми вам довіряємо!

Проте постараюся пояснити, чому ж ми воліємо працювати з регіонами за передоплатою.

1. Ми виготовляємо фотошпалери або фреску за індивідуальним замовленням для кожного клієнта. Тобто всі наші вироби унікальні. Ви обираєте певне зображення, яке ідеально вписується саме у ваш інтер'єр, подобається саме вам, має розміри, які точно підійдуть саме на вашу стіну. І не факт, що знайдеться інший покупець з точно такими ж запитами, якщо ви відмовитеся від свого замовлення. Отже, ми понесемо істотні збитки.
2. Навіть інтернет-магазини, що продають товари масового користування, рідко працюють без передоплати з доставкою в інший регіон. Вимагаючи передоплату, сумлінну магазин всього лише страхує себе від ризиків. Наприклад, покупцеві доставили замовлений товар в регіон, але він передумав його купувати або просто не приходить його забирати. Виробник затратив гроші на виготовлення замовлення, на доставку, на зберігання, і ще втратить їх на відправленні назад. Всі ці ризики компанії, які працюють без передоплати, закладають в ціну товару спочатку. Ми ж, як виробники, зацікавлені в тому, щоб наш клієнт отримав своє замовлення без додаткових націнок.
3. Післяоплата - це подорожчання замовлення для клієнта. Ви переплачуєте порядку 10% вартості замовлення. Хоча в цілому, накладений платіж не дає повної гарантії захисту від шахраїв. На перший погляд, накладений платіж гарантує, що гроші не викрадуть шахраї і ви побачите, що вам щось прислали. АЛЕ! Ви повинні оплатити посилку до її розтину, оскільки поштові відправлення з післяплатою видаються адресатам після отримання повної суми післяплати, і тільки потім клієнт може перевірити наявність пересилається вкладення (але не якість). Тобто в принципі, шахраї можуть вам відправити все що завгодно, і накладений платіж не застрахує вас від обману.
4. Ми пропонуємо своїм клієнтам способи доставки замовлення, оптимальні по співвідношенню ціна-термін-якість доставки. Однак не всі транспортні компанії згодні працювати з оплатою замовлення при отриманні.
• Транспортні компанії, які за невелику вартість швидко доставляють вантажі до своїх терміналів, найчастіше не зв'язуються з додатковими складнощами післяплати.
• Кур'єрські служби, типу Нової пошти, доставляють посилку в найкоротші терміни, але вартість їх доставки досить висока.
• Про терміни доставки, якості роботи і чергах у відділеннях Укр пошти не варто зайвий раз говорити, просто зітхнемо ...
На жаль, оптимального варіанту, щоб було і швидко, і надійно, і дешево - для доставки з післяплатою просто немає.

Так що в цілому варто дати таку рекомендацію: якщо ви замовляєте через інтернет, не варто переплачувати зайві гроші за можливість сплатити при отриманні, досить переконатися в

Назад