Ремонт з фотошпалерами

Що таке ремонт з фотошпалерами? Можливість підкреслити ваш індивідуальний стиль? Ні не тільки! Фотошпалери допоможуть вам прикрасити ваш будинок, ваш вогнище!

Уявіть, ви робите ремонт! Все у вас добре, але стає однотипно! Ті ж дизайнерські шпалери практично як скрізь, та ж меблі на замовлення і однаково дуті дивани як скрізь! І тут ви додаєте той самий штрих. Вибираєте красивий сюжет для спальні. Засинаєте і прокидаєтеся з прекрасним видом на морську лагуну, наприклад!

Ви робите дитячу для свого чада доброю та затишною! Вашому малюку подобається грати і засипати зі своїми героями. І немає в нього почуття відчуженості і самотності, а навпаки, йому хочеться в свою кімнату.
У вас прекрасна кухня або їдальня, а що якщо ми і тут додамо невеликий штрих? Наприклад, поряд з обіднім столом поміщаємо картинку вашого улюбленого місця, і вуаля - ви снідаєте і вечеряєте з видом на Єлисейські поля або Райський сад!

Припустимо, ви робите у себе вдома свій особистий кабінет. Ну любите ви попрацювати вдома! І тут можливо додати прекрасний штрих, наприклад, вибрати місце і поклеїти картину з каміном! Надати затишок і спокій вашому робочому місцю!

Тому в жодному разі - зробіть ремонт з фотошпалерами і насолоджуйтеся результатом своїх праць всією сім'єю!

Назад