Різновиди текстур фотошпалер

Не секрет, що мода циклічна. І це стосується не тільки нарядів, але й оформлення інтер'єру. Ось і фотошпалери на стіну знову перетворилися в одну з актуальних дизайнерських тенденцій. Тільки сьогодні таке полотно вже не буде виглядати крикливим і якимось «чужорідним» елементом в спальні або залі, а органічно віллється в інтер'єр облагороджує приміщення.

Ескізи на будь-який смак. Якісний стрибок в еволюції полотен для стін стався за рахунок розширення пропонованих зображень. Якщо раніше в типових оселях різних людей можна було зустріти практично ідентичні картини з водоспадом, лісом чи якимись тваринами, то сьогодні ви можете вибирати фотошпалери для спальні або кухні не одну годину, тому що вибір варіантів величезний.

У багатої колекції зображень, представленої в нашому каталозі, ви можете знайти фотошпалери для кухні, класичної або сучасної спальні, вітальні в дусі мінімалізму; розкішні зображення, які органічно увіллються в палацовий стиль, зворушливі дитячі сюжети з казок і мультфільмів.

Матеріали і фактури. Сучасні технології призвели до появи нових за якістю матеріалів для виготовлення полотен. Тепер вони можуть бути не тільки паперовими, а й флізеліновимі, ​​а ще миються, зносо- і вологостійкими. Дитячі фотошпалери можуть бути доповнені так званим антивандальним покриттям, яке не боїться маркерів та фломастерів.

Сьогодні полотна стали більш реалістичними і по-справжньому ексклюзивними. Це можуть бути і 3D-фотошпалери на стіну, і фрески, що створюють ефект состаренности і вінтажності, і застосування матеріалів з різними ефектними текстурами. І на кожній кімнаті, до кожного сюжету, будь то міста, люди, тварини, квіти, сільські пейзажі або фрески на стіну, підійде щось своє.
Основні текстури та їх особливості

• «Гладь». Такі фотошпалери на замовлення матимуть класичну гладку поверхню без тиснення. Особовий шар може бути матовим або глянцевим - все залежить від варіанту ламінування. Застосовувати такі полотна варто тільки при ідеально гладких стінах і дуже акуратно - всі дефекти обклеювання будуть відразу помітні. Гладка текстура ідеальна для друку постерів з портретами знаменитостей, космічних і мультиплікаційних сюжетів, а також зображень у форматі 3D.

• "Декоративна штукатурка". Якщо ви доглядаєте фрески на стіну, то текстура, що імітує розпис по основі, стане оригінальним рішенням. З таким ефектом поверхні чудово поєднуються і архітектурні сюжети, і картини з предметами античного мистецтва. Особливо красиво виглядатимуть «оштукатурені» фотошпалери з квітами, травами, деревами і іншою рослинністю. Полотна цілком підходять для оформлення дитячих кімнат.

• «Пісок». Текстура може бути з більш великим або дрібним фактурним елементом. Поверхня виробів - матова, з приємною шорсткістю. Ідеально вибирати такі фотошпалери для залу, вітальні, передпокою, холу та інших парадних приміщень, оскільки під такий ефект можна підібрати різні фони: кам'яну кладку або бруківку, автомобільні теми, зображення дикої природи і тварин.

• «Полотно». Текстура має характерне тиснення, схоже на поверхню полотна, використовуваного в живопису. Полотно ідеально поєднується зі спокійними, ненасиченими відтінками і приємними сюжетами. Це можуть бути фотошпалери з містами і їх визначними пам'ятками, доповнені ефектом теплою сепії, або з романтичним видом осіннього парку.

• «Живопис». Ми готові виконати на замовлення дуже вражаючий ефект поверхні. Така текстура буде імітувати розпис полотна олійними фарбами. Мазки не просто виглядають реалістично, вони насправді є рельєфними, що тільки додає фотошпалерами чарівності. «Живопис» чудово підійде для зображення рослин, архітектури, пейзажів, абстракцій.

Назад