Самоклеючі фотошпалери - недороге рішення інтер'єрних проблем

 Самоклеючі фотошпалери на стіну з'явилися в сучасному побуті зовсім недавно, але вже встигли стати незвичайно популярними. Вони дозволяють відносно недорого і швидко змінити до невпізнання інтер'єр, а також можуть стати яскравим свідченням вашої індивідуальності. За допомогою цікавого виразного змалювання зробити це можна досить просто. Для цього не потрібно робити складний дорогий ремонт, досить виконати звичайний косметичний, і ваша кімната перетвориться відповідно до ваших побажань. Творча студія "Karna" пропонує скористатися каталогом, де ви обов'язково знайдете зображення, повністю відповідне вашим уявленням про дизайн.
 

 Самоклеючі фотошпалери - переваги їх використання
Вони виготовляються на вініловій основі з плівкою ПВХ. Поверхня їх може бути матова або глянцева. Вона покривається захисною плівкою, що дозволяє їх мити без побоювання завдати пошкодження. До переваг даних виробів відносяться:
• Реалістичність. Повнокольорові зображення мають високу фотографічну точність з опрацюванням найдрібніших деталей і точною передачею тонів і півтонів.
• Вологостійкість. Фотошпалери можна мити з використанням нейтральних миючих засобів.
• Стійкість до подряпин і стирання. Ламінування (глянсове або матове) дозволяє уникнути появи подряпин і дрібних потертостей, що значно збільшує термін експлуатації настінного покриття.
• Стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Фарби, які наносяться в процесі виготовлення фотошпалер, не вигорають під прямими променями сонця.
• Простота наклеювання і відсутність складнощів у догляді. Дані шпалери можна легко і швидко наклеїти на різні поверхні. При цьому буде зберігатися чистота в приміщенні, так як не потрібно буде наносити клей на внутрішню поверхню шпалер.
 

 Область застосування даного виду виробів досить широка. Вони можуть використовуватися у вітальні, спальні, дитячої, кухні. За допомогою самоклеючих шпалер можна декорувати ті поверхні, які вам би хотілося приховати від сторонніх очей. Наприклад, вам вже давно хотілося б замінити стару двері, яка має непривабливий вигляд. У цьому випадку ви можете в нашій творчій студії купити самоклеючі фотошпалери необхідного розміру до вибраного вами сюжету і оформити належним чином міжкімнатні двері. Це дозволить при мінімальних витратах перетворити навколишній простір.

 Даний вид шпалер використовується також для декорування:

• дверей шафи-купе;
• холодильника;
• кухонних меблів;
• скла в міжкімнатних дверей і т.д.

 Професійні консультанти студії підкажуть вам, як вибрати необхідне зображення, щоб воно гармонійно відповідало інтер'єру, якою має бути поверхню фотошпалер, і підберуть для вас найбільш оптимальний варіант у вибраному вами ціновому діапазоні.

Назад