Що ж таке фотошпалери?


Фотошпалери - це папір, або інший матеріал, на одну, спеціально підготовлену для цього бік офсетним способом друкуються зображення. Як ви розумієте, в якості зображень використовуються фотографії або репродукції художніх творів. Оскільки зображення великої площі фотошпалери більше 1 квадратного метра ділять на кілька полотен. Поділ на фрагменти робить обклеювання більш зручною і скорочує ризик зіпсувати фотошпалери. В оформленні стін, фотошпалери переважно використовують фрагментарно. Розжарюють фотошпалери на частину стіни, часто фотошпалери виділяють обрамляючи окремими, в тон шпалерами або навіть укладають в багет. У поєднанні з правильно підібраним освітленням фотошпалери здатні створити неповторну атмосферу в приміщенні. Улюблені увазі допомагають розслабиться, або навпаки зосередиться на роботі.
 
Детальніше про матеріали, які використовують для друку фотошпалер.
• Папір - в основному щільний крейдований папір. Дозволяє наносити чітке яскраве зображення з максимальною реалістичністю.
• Решта матеріали дозволяють отримати певний ефект у фотошпалер.
• Шовкові фотошпалери - легкість і газоподібних зображення.
• Рельєфні фотошпалери з блискітками - атмосферу свята та позитиву.
• Текстерно фотошпалери - для створення необхідного Вам ефекту, відмінно підходять для використання різних дизайнерських рішеннях.
• Фотошпалери «льон» - створюють ефект полотна, надаючи приміщенню благородну ауру, але треба розуміти, що реалістичного зображення на такому матеріалі не отримати.
• Шпалери з ламінарією - це паперова основа з нанесеним на неї зображенням закрита з лицьового боку тонким пластиковим шаром. Такі фотошпалери можна використовувати в приміщеннях з агресивними середовищами: у вологих приміщеннях, місцях, де шпалери у зв'язку з частою маркістю доведеться мити. Ці фотошпалери не бояться вологого прибирання.

Назад