Шпалери для кімнати

Шпалери є хорошим вибором, коли ви хочете змінити обстановку у своїй квартирі, а також зробити це зі смаком і гармонією. Шпалери для кімнати слід обирати з особливим підходом, адже створення затишку є надзвичайно важливим. Тому, перш ніж втілювати у реальність свої задуми, слід добре врахувати деякі нюанси. При покупці шпалер для кімнати потрібно визначитися зі стилем та кольором, відповідно до функцій, які повинна виконувати кімната. Гарні шпалери для кімнати зроблять стиль вишуканим та підкреслять гарний смак господаря.

При виборі шпалер для кімнати слід врахувати наступні поради:

  • колір стін повинен бути світліший від підлоги, але при тому темніший від стелі;

  • при поєднанні кількох кольорів, один з них завжди має бути домінуючим;

  • світлі шпалери для кімнати візуально збільшують простір;

  • якщо вікна кімнати виходять на сонячну сторону, то слід надати перевагу холодним кольорам, щоб балансувати потік сонячного світла;

  • якщо у кімнату не потрапляє велика кількість сонячних променів, то оформлення кімнати краще робити у теплих тонах – жовтий, пісочний, кремовий;

  • шпалери для кімнати з горизонтальними полосами приховають дефекти низької стелі і візуально зроблять кімнату вищою

Для спальні дуже важливо створити атмосферу, в якій буде приємно прокидатися і починати свій новий день. Рекомендується використовувати світліші тони для даної кімнати, які мали би заспокійливий ефект. Але, якщо темні тони до вподоби вам і ви почуваєтеся з ними комфортно, то чому би не використати цей колір і у спальній кімнаті?! Адже часто для особливо активних людей, палітра зі світлих кольорів може викликати відчуття роздратованості.

Шпалери для кімнати відпочинку, тобто для вітальні, обираються з особливим підходом. Слід не забувати, що саме у цій кімнаті ми приймаємо гостей. Та й самі проводимо там багато часу, проводячи час дозвілля після робочих буднів. Класичні шпалери для кімнати відпочинку стануть гарним вибором, щоб справити хороше враження на своїх гостей. Вони мають строгі лінії та виконані у стриманій гамі, а також їхньою перевагою над іншими стилями шпалер є те, що вони завжди залишаються у моді. Орнаменти такого стилю стають доповненням до палітри кольорів, не виділяючись з-поміж них, і плавно переходячи у створення цілісного дизайну. Хоч лініям і формам класичного стилю шпалер для кімнати і притаманні стриманість, та вони водночас відображають відчуття розкоші та багатства.

Коли черга підходить до вибору шпалер для кімнати дитячої, то тут власні уподобання не слід ставити на перше місце. Найголовнішим має бути якість таких шпалер. Вони мають бути екологічними, а також вологостійкими. Якісні шпалери для кімнати дитячої є достатньо важливим фактором при виборі. Для дитини потрібно створити сприятливу атмосферу, адже найбільше часу дитина проводять саме в цій кімнаті. При виборі кольору слід врахувати темперамент дитини, адже та чи інша кольорова гама матиме різний вплив у відповідності до темпераменту. Якщо одні кольори можуть справляти ефект заспокійливості, то інші, навпаки, відчуття роздратованості та навіть люті.

Слід не забувати, що колір шпалер для кімнати потрібно підбирати також у відповідності до меблів. Якщо ваші меблі є старими та не зовсім оригінальними, то у такому випадку акцент можна зробити на стінах. А, якщо вам є чим похизуватися завдяки меблям, то акцент на стіни потрібно звести до мінімуму, використавши світлі тона.

Сучасні шпалери для кімнати гарно оформлювати у комбінованій формі. Можна проявити чудову фантазію і поєднати кілька видів шпалер. До прикладу, використати темний фон за допомогою шпалер на стіні, де знаходиться телевізор. Або закцентувати у спальні зону відпочинку чи у дитячій місце робочої зони дитини. Один з кольорів має бути яскравіший чи мати якийсь візерунок, який буде виділятися з-поміж решти стін. Вдалим також буде варіант поєднання фотошпалер. У такому випадку ними оформлюють стіну, де немає меблів.

Шпалери для кімнати будуть надзвичайно вдалим вибором ще й з тої точки зори, що вони служитимуть не один рік. Це є важливим фактором, оскільки ніхто не хоче мати справу із частими ремонтами. Елітні шпалери для кімнати стануть ізюминкою дизайну і нададуть інтер’єру стиль та затишок.

Також читайте:

 

Назад