Вибираємо фотошпалери для вітальні

Вибір декоративного оформлення вітальні здатний стати визначальним фактором, завдяки якому інтер'єр приміщення придбає потрібну атмосферу. Вечори, проведені з сім'єю, або прийом гостей - в обох випадках вітальня повинна відповідати своїй ролі: ролі візитної картки і місця, в якому приємно відпочити.

Найбільшу популярність набуло оформлення вітальні фотошпалерами - такий дизайнерський хід дозволяє створювати вражаючі і унікальні інтер'єри.
Але для того щоб фотошпалери представили вітальню у виграшному світлі, при їх виборі необхідно дотримуватися кількох правил.
• Визначтеся, чи будуть фотошпалери фоном для інших предметів інтер'єру або ж, навпаки, ключовий деталлю, яка стане визначальною для дизайну приміщення. Ваше рішення зіграє важливу роль при виборі розміру, фактури, кольору і композиції шпалер.
• Для створення акценту в інтер'єрі рекомендується вибирати авторські фотошпалери, що випускаються обмеженим тиражем і відрізняються оригінальним сюжетом. У цьому випадку не варто створювати занадто «насичену» обстановку - велика кількість меблів, декору і настінних картин не дозволить авторської композиції проявити себе.
• Залежно від стилю інтер'єру можуть бути обрані фотошпалери в 3D-форматі - вражаючі реалістичністю зображення.
• Візуально збільшити площу приміщення і надати простору обсяг легко за допомогою природних і міських пейзажів.
• Квіткові композиції - один з найбільш популярних варіантів оформлення вітальні. Фотошпалери із зображенням квітів допоможуть створити як фон для інших предметів інтер'єру, так і «серце» дизайну - елемент, що залучає увагу.
• Фотошпалери, що контрастують з основним кольором стін, прекрасно зонируют приміщення і створюють незвичайну гру світла.
• Не рекомендується використовувати для оформлення вітальні фотошпалери з дрібним малюнком, що повторюється або фрескою, а також зображеннями членів сім'ї.
• Велике значення має щільність матеріалу і його якість. Для декорування вітальні перевагу слід віддавати більш дорогим фотошпалерами, які підкреслять респектабельність самого приміщення і смак господарів.
Для вітальні не так важливо, чи мають фотошпалери вологовідштовхувальні властивості, стійкість до мийці, антіплесневую просочення. Тому можна спокійно відмовитися від таких варіантів і скоротити витрати на ремонт. Буде корисніше вибрати фотошпалери, що відрізняються високою зносостійкістю.

Назад