Вінілові шпалери

Останнім часом при оздобленні стін під час ремонту, великої популярності набули вінілові фотошпалери. Такій поширеності слід завдячувати тим, що такі шпалери мають високу якість і здатні прослужити достатньо довгий термін часу. Також вінілові фотошпалери є вигідні своєю водостійкістю. Термін служби таких шпалер сягає не один рік експлуатації, що робить покупку вигідною та практичною.

Вінілові шпалери складаються із двох шарів: нижній шар паперу покривається шаром полівінілу, а на саму поверхню наноситься або тиснення, або малюнок.

Завдяки щільності вінілових шпалер, можна приховати будь-які дефекти стіни. Такий вид шпалер продається широкими рулонами, завдяки цьому при їх поклейці буде менше швів і необхідності різати.

Вінілові шпалери стануть хорошим варіантом для оздоблення стін у вітальні, у спальній кімнаті, у кухні та навіть дитячій. Для кухні є важливо, щоб шпалери були практичними, оскільки на кухні ви матимете справу із жиром, різного роду плямами, а також димом. Тому якісні вінілові фотошпалери можуть зробити кухню місцем, де господині буде приємно проводити час і водночас полегшити прибирання після готування їжі.

Вітальня – місце відпочинку і прийому гостей. Там, де збирається велика кількість людей, слід не забувати, що потрібно обирати шпалери, які мають виділятися щільністю та міцністю. Тому тут також серед інших шпалер можна віддати перевагу гарним вініловим шпалерам, які стануть ізюминкою вашого дизайну і втілять задуми найвибагливішого господаря.

Кольорову гаму слід підбирати відповідно до типу кімнати, в якій будуть оформлятися вінілові шпалери. Світлі вінілові шпалери зроблять кімнату просторою та приємною для проведення часу. Якщо ваше приміщення не є великим, то слід це врахувати при бажанні оформити стіни у темну гаму кольорів, оскільки темні кольори візуально зменшують простір. Вибирати гаму потрібно таку, з якою ви себе будете почувати комфортно та затишно. Наприклад, відтінки персикового, кремового, ніжно голубого чи оливкового – кольори, які є типовими для кімнати відпочинку, оскільки вони здатні створити атмосферу спокою. Така гама не надокучатиме своєю яскравістю та не втомлюватиме, а навпаки створюватиме сприятливу ауру для проведення дозвілля після важких робочих буднів.

Далеко не мало важливим при виборі шпалер є їхня світлостійкість. Тут знову ж таки домінують вінілові шпалери, які наділені високою світлостійкістю. Тому, якщо у ту чи іншу кімнату потраплятиме багато сонячного світла, то це є надзвичайно важливо, щоб шпалери не втратили яскравість свого забарвлення.

Ціни на вінілові фотошпалери також стануть однією із переваг над іншими видами шпалер. Кожен хоче отримати гарний товар за доступну ціну. Хороша якість та низька ціна на вінілові фотошпалери – це те, чим наша фірма може допомогти при виборі шпалер для гарного дизайнерського ремонту.

Якщо ви вибираєте шпалери для дитячої кімнати, то головне запитання, яке задають батьки: «чи є шпалери безпечними і чи не містять шкідливих для здоров’я речовин?». Екологічні вінілові шпалери мають у цьому багато плюсів, оскільки фарби для їхнього фарбування виробляються тільки на водній основі, не використовуючи ніяких шкідливих розчинників. Вони не містять ніяких токсичних речовин, тому являються безпечними для здоровя людини. Відповідь на запитання батьків є очевидною – вінілові фотошпалери сміливо можна використовувати у дитячих кімнатах.

Отже, давайте підведемо підсумки і подивимося, чому варто обирати саме вінілові шпалери.

Вони є універсальними, бо пасуватимуть і у вітальні, і у спальні, кухні, дитячій кімнаті і навіть у коридорі. За допомогою вдало підібраних вінілових шпалер, можна створити інтерєр певного стилю. Елітні вінілові шпалери можуть стати гарною задумкою, коли ви збираєтеся обклеїти всі стіни у кімнаті, а також закцентувати на певній частині стіни чи виділити певну зону в кімнаті.

Також експлуатаційні можливості не можливо залишити поза увагою. Красиві вінілові шпалери допоможуть приховати нерівність стін, маскуючи недоліки. Їх легко тримати в чистоті, оскільки шпалери наділені високою практичністю та легко миються. Тому, якщо ви шукаєте високу якісь, практичність, тривалий термін служби і низькі ціни, то наші якісні вінілові шпалери будуть хорошим вибором для створення і втілення ваших задумів.

 

Також читайте:

 

 

Назад